ГІС 6 Веб-рішення

GIS 6 Web Edition дозволяє одночасно працювати з базою даних як усередині корпоративної мережі за допомогою GIS 6, так і віддалено через Веб-інтерфейс. Унікальна можливість створення і редагування шаблонів звітних форм on-line. Шаблони звітних форм можуть знаходитися як на сервері GIS 6 Web Edition, так і локально у клієнта. Присутня можливість експорту сформованих документів в поширені формати Doc, Xls, Pdf та інші. Масштабованість GIS 6 Web Edition дозволяє створити повноцінний сайт компанії. Рішення розроблене на базі технологій Apache Tomcat 7, Java, MS SQL Server 2008, Spring, Hibernate, Html, Css ...

Унікальне рішення для землеустрою Програма лояльності для постійних клієнтів


Унікальне рішення для землеустрою

За допомогою GIS 6 Web Edition розробленого Компанією ШЕЛС Ваш бізнес суттєво розширить сферу застосування і географію використання. Рішення дозволяє працювати через Веб-інтерфейс одночасно в GIS 6 Web Edition і EJRC 2 Web Edition. Єдина панель адміністрування дозволяє надавати доступ і розподіляти права доступу для користувачів.

Реєстр земельних ділянок Реєстр договорів оренди

Отримайте більше

Рішення дозволяє не тільки працювати з ГЕО-інформаційною системою, але і створити корпоративний сайт компанії, а також об'єднати роботу віддалених офісів і співробітників. Адміністратор рішення може налаштувати інтерфейс і параметри під потреби замовника.

Параметри земельної ділянки Параметри суб'єкта права

Програма лояльності

Приєднуйтесь сьогодні до групи користувачів GIS 6 Web Edition та отримайте знижку на інноваційне рішення для Вашого бізнесу.

Параметри доступу Список сторінок сайту

Додаткові характеристики

Тепер доступ до інформації можна виконувати з будь-якого пристрою, який має доступ в Інтернет або усередині корпоративної мережі. Серверна частина ВЕБ-рішення може бути розгорнута як у MS Windows, так і в Unix системах. Параметри і правила доступу користувачів через ВЕБ-інтерфейс аналогічні користувачам ГІС 6. Рішення розроблено на базі технологій Apache, Java, Adobe Flex, MS SQL Server, GisMapServer і Google Map.

Поточна версія демонструє можливості використання технологій для надання оперативного доступу до даних програми ГІС 6 через ВЕБ-інтерфейс. Крім стандартних для програми ГІС 6 можливостей, ВЕБ-рішення дозволяє виконувати: редагування та візуалізацію ГЕО-просторових баз даних створених користувачем, здійснювати оn-line стеження за об'єктами за допомогою встановлених GPS-tracker пристроїв, управляти базою даних сканованих матеріалів та інших файлів, відображати графічне представлення оперативної статистичної інформації.

Атлас України Земельні ділянки

Створення і редагування ГЕО-просторових баз даних, створених користувачем. Можливість здійснювати векторизацію через ВЕБ-інтерфейс, а також редагувати семантичну інформацію.

Візуалізація ГЕО-просторових баз даних, створених користувачем. Можливість використання кольорової заливки, залежною від значень семантичної інформації в базах даних.

Договори аренди GPS навігація

Відображення переміщення мобільних об'єктів, які передають місце розташування за допомогою GPS-tracker пристроїв. Можливість отримання інформації за обраний період. Відображення пробігу і витрати палива.

Відбір договорів оренди за кодом КОАТУУ, адресою земельної ділянки, орендарем, станом ділянки та видом договору. Відображення на карті Google Map договорів оренди із заливкою, що відповідає кількості днів до закінчення строку оренди. Підсвічування обраних записів та інформації.

Відображення меж земельної ділянки Відбір земельних ділянок

Повноцінний відбір земельних ділянок аналогічний існуючому в програмі ГІС 6. У списку знайдених земельних ділянок відображаються мітки, маркування та стан записів. Можливість відображення параметрів обраної земельної ділянки.


Відображення меж і параметрів земельної ділянки. Малюнок земельної ділянки максимально відповідає відображенню у вікні «Камеральні функції...» програми ГІС 6. Списки даних, пов'язаних з обраною земельною ділянкою.

Перевірка накладання обмінних файлів Статистична інформація

Відображення графіків присвоєння кадастрових номерів за вибраний період, статистика за станом земельних ділянок, помісячна інформація про створені, змінені і видалені записи.

Відображення обраних обмінних файлів у форматі XML і IN4 на карті дозволяє виконати перевірку накладання з іншими земельними ділянками.