Продукція

gis6agro.htm

ГІС 6 Агро

ГІС 6 Агро - мережева версія програми для управління земельним банком агрокомпанії. Програма надає функціонал для ведення обліку земельних ділянок, сівозмін полів, усіх видів власності і користування земельними ділянками, дає можливість стежити за термінами дії договорів оренди та обмінюватися інформацією із зовнішніми рішеннями. Розширені аналітичні та пошукові інструменти дозволяють швидко знайти ділянку, проаналізувати інформацію і роздрукувати звіти. Інтегрований картографічний модуль MapDraw 2 надає можливість відображати шари: земельні ділянки, поля, сівозміна, внутрішньогосподарський устрій, ґрунтова характеристика, оренда і т.д. Крім того, модуль дозволяє завантажувати знімки з публічних картографічних серверів, таких як: Публічна Кадастрова Карта України, Google Map та інші. Присутня можливість налаштовувати відображення земельних ділянок за різними параметрами, наприклад, в залежності від кількості днів до закінчення оренди. Інтегрований модуль FastReport дозволяє створювати шаблони для формування звітів будь-якої складності та змісту.

Купити

Опис

Презентації

Оновлення

gis6.htm

ГІС 6

Геодезична Інформаційна Система 6 - мережева версія програми, яка дозволяє виконувати комплекс задач від камеральних робіт до реєстраційної картки та обмінного файлу. Як SQL сервера баз даних може бути використаний Microsoft SQL Server 2000/2005/2008. Бази даних можна умовно розділити на реєстри: сертифікатів, земельних ділянок, нерухомості, технічної документації, державних актів, договорів оренди, реєстраційних карток, книг реєстрації. Реєстри мають окремі вікна в програмі, причому за державними актами, книгами реєстрації та реєстраційними картками ведеться оперативна статистична інформація. Окремо можна також виділити наявність у програмі модуля MapDraw, що надає можливість підключення та відображення зовнішніх растрових і векторних шарів ArcView / ArcGis спільно з внутрішніми шарами: земельні ділянки, кадастрові блоки, внутрішньогосподарський устрій, ґрунтова характеристика, сервітути, обмеження і оренда. Відображення карти можна поєднувати з відображенням атрибутивної інформації.

Купити

Опис

Презентації

Оновлення

Завантажити

ejrc2.htm

EJRC 2

Програма "Електронний журнал реєстрації клієнтів 2" - мережева версія програми, що представляє собою окремий реєстр, що використовує базу даних Microsoft SQL Server 2000/2005/2008. Програма EJRC 2 може використовувати загальну базу даних з програмою Геодезична Інформаційна Система 6. Реєстр складається з бази даних рахунків, договорів та актів на виконання земельно-кадастрових робіт, бази платіжних доручень, бази податкових накладних та модуля розрахунку кошторисів. Користувач має можливість коригувати як сформовані документи, так і шаблони документів. У програмі передбачено відстеження виконання окремих етапів робіт і облік прийнятих документів від замовника. Модуль розрахунку кошторисів дозволяє використовувати будь-які збірники цін і має зручне вікно для вибору параметрів. Користувач має можливість створювати шаблони кошторисів для різних видів робіт і коректувати перелік пунктів кошторису для окремого рахунку. Програма дозволяє задавати права доступу для окремих користувачів і проводити аналіз створення і редагування записів.

Купити

Опис

Презентації

Оновлення

Завантажити

smeta.htm

КВЗКР 2

Програма "Кошториси для виконання земельно-кадастрових та проектно-вишукувальних робіт 2" призначена для розрахунку кошторисів для виконання земельно-кадастрових та проектно-вишукувальних робіт на території України. Програма поставляється з внесеними збірниками цін: "Розмірі оплати земельно-кадастрових робіт та послуг" (№ 97/298/124 від 15.06.2001), "Збірник цін на вишукувальні роботи для капітального будівництва" (1982), "Збірник цін на проектні та вишукувальні роботи по землеустрою "(Київ, 1983), "Ціни на проектні та вишукувальні роботи по землеустрою та земельному кадастру "(1986), "Збірник укрупнених кошторисних розцінок на топографо-геодезичні та картографічні роботи"(Київ, 2003) , Наказ № 100 Центру ДЗК "Про затвердження єдиного тарифу на виконання робіт зі складання обмінного файлу у форматі XML" (Київ, 2011), Постанова № 835 Кабміну "Надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами платних адміністративних послуг" (Київ, 2011).

Купити

Опис

Презентації

Оновлення

Завантажити